niedziela, 2 sierpnia 2015

Pierwszy remis w pretemporadzie. 1:1 z NEC Nijmegen

Levante zaliczyło pierwszy remis w tegorocznej pretemporadzie. Żaby zremisowały 1:1 z NEC Nijmegen.

Podopieczni Lucasa Alcaraza prowadzenie objęli już w 6. minucie, kiedy to po rzucie wolnym piłkę do siatki głową skierował Juanfran.

Emocje ponownie mieliśmy dopiero w 58. minucie, kiedy to z boiska za drugą żółtą kartkę wyleciał Verza. To drugi mecz z rzędu, kiedy to Levante musiało kończyć mecz w osłabieniu (w spotkaniu z Bayerem Leverkusen czerwoną kartkę otrzymał Juanfran).

W 69. minucie kapitalną akcją popisał się Christian Santos, który w pojedynkę przebiegł z piłką kilka metrów i pięknym strzałem z dystansu pokonał Jesúsa.

Pod koniec spotkania z boiska wyleciał jeszcze inny zawodnik Żab. Víctor Casadesús popisał się nieładnym faulem, za którego sędzia nie wahał się i wyrzucił napastnika z boiska.

W końcówce gospodarze mieli dość sporą przewagę, ale Levante zdołało dowieźć w dziewiątkę remis, pierwszy w tej pretemporadzie.

NEC Nijmegen - Levante UD 1:1 (0:1)
1.08.2015, Goffertstadion, Nijmegen, 19:00

Gole: 69' Christian Santos- 5' Juanfran

NEC: Halldorsson, Appiah, Van Eijen, Golla, Buysse, Limbombe, Christian Santos, Emilsson, Bikel, Celik, Foor. Grali również: Breinburg, Ars, Amaarouk, Guy Smit

Levante: Javi Jiménez, Pedro López, Juanfran, David Navarro, Simao, Toño, Verza, Morales, Pepelu, Deyverson, Roger. Grali również: Jesús, Camarasa, Rubén García, Casadesús i Iván López

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD