poniedziałek, 6 kwietnia 2015

Juan Ignacio Martínez stracił pracę

Juan Ignacio Martínez nie jest już trenerem Almeríi. Były szkoleniowiec Levante został zwolniony po sobotniej porażce właśnie z Żabami.

50-latek trenerem ekipy z Walencji był w latach 2011-2013. JIM z ekipą z Ciudad de Valencia wywalczył awans do europejskich pucharów, jednak po sezonie 12-13, w którym Levante zajęło zaledwie 11. miejsce w lidze, jego umowa nie została przedłużona. Hiszpan podjął wówczas pracę w Realu Valladolid - Pucela nie zdołała jednak utrzymać się w Primera División i przed tym sezonem trener po raz kolejny został bez pracy. Do ekstraklasy powrócił po tym, jak zatrudniła go po zwolnieniu Francisco właśnie Almería.

Almeriensistas pod jego wodzą zdołali co prawda wygrać cztery ligowe spotkania, ale po serii siedmiu meczów bez zwycięstwa działacze ekipy z Andaluzji nie wytrzymali i postanowili rozstać się z 50-latkiem. Drużyna z Estadio de los Juegos Mediterráneos obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ma na swoim koncie 22 punkty, a do bezpiecznej strefy traci już cztery oczka.

W tym momencie nie jest znany jego następca. W najbliższym czasie obowiązki pierwszego trenera będzie jednak pełnić Miguel Rivera, który na co dzień jest odpowiedzialny za drużyny młodzieżowe.

źr.: własne/UD Almería | Autor: @P_Przyborowski | foto: abc.es

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz