czwartek, 22 stycznia 2015

Valencia chce bramkarza Levante

Ángel Ovejero już niedługo może zostać nowym zawodnikiem Valencii. Bramkarza Atlético Levante bardzo chętnie widziano by na Ciudad Deportiva de Paterna już zimą.

W zeszłym sezonie 20-latek wszedł do pierwszego składu rezerw Levante pod koniec sezonu, kiedy to kontuzji doznał Leandro Montagud, wówczas pierwszy bramkarz, obecnie zawodnika Cultural Leonesa. Po kilku niezłych występach wydawało się, że w tym sezonie będzie pełnić rolę pierwszego golkipera.

Tak się jednak nie stało, do Levante UD B, które od tego sezonu nazywane jest Atlético Levante, z rezerw Villarrealu przyszedł Alejandro Zagalá i to on jest zawodnikiem pierwszego wyboru. Ta sytuacja nie podoba się jednak wychowankowi Żab, który już niedługo może odejść do największego lokalnego rywala.

Valencia Mestalla jest poważnie zainteresowana sprowadzeniem zawodnika, któremu kontrakt wygasa latem tego roku. Działacze Nietoprzy umowę z Ovejero będą mogli podpisać już teraz, ale do nowego klubu mógłby dołączyć dopiero przed nowym sezonem, chyba że VCF zdecyduje się na zapłacenie za ten transfer już zimą.

źr.: Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz