czwartek, 8 stycznia 2015

Świetne trafienia, niestety nie dla "Żab". 2:0 dla Málagi

Po całkiem niezłym i wyrównanym spotkaniu Levante przegrało na wyjeździe w pierwszym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Króla z Málagą 0:2 i w rewanżu czeka je bardzo trudne zadanie.

Podopieczni Lucasa Alcaraza najlepiej grali w drugiej części pierwszej połowy, w której to dwie niezłe sytuacje zmarnował Rafael Martins.

Już wcześniej jednak to Málaga objęła prowadzenie, a to wszystko za sprawą niesamowitego trafienia Juanpiego. Młody Hiszpan po indywidualnej akcji i przepięknym strzale już w 15. minucie pokonał Jesúsa.

Drugiego gola gospodarze dołożyli po równie pięknej akcji na niecały kwadrans przed końcem. Wówczas to wprowadzony na boisko w drugiej połowie Castillejo popisał się idealnym podaniem w kierunku Ricardo Horty, ten świetnie przerzucił piłkę nad Jesúsem i umieścił piłkę w siatce.

Levante nie zagrało źle, miało swoje sytuacje, ale gospodarze na La Rosaleda okazali się przede wszystkim skuteczniejsi i sprawiedliwie wygrali.

Málaga CF - Levante UD 2:0 (1:0)