czwartek, 29 stycznia 2015

Oficjalnie: Héctor Rodas w Betisie

Wczoraj wieczorem oficjalna strona Levante potwierdziła, że z klubu odchodzi Héctor Rodas. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Kilka godzin później zostało ogłoszone, iż obrońca związał się z Betisem Sewilla.

26-latek jest wychowankiem ekipy z Ciudad de Valencia. Barwy Żab reprezentował już od 2005 roku, kiedy to dołączył do drużyny młodzieżowej Levante. W rezerwach zadebiutował cztery lata później, z kolei w pierwszym zespole występował od 2009 roku, z półroczną przerwą wiosną 2012, kiedy to wypożyczony został do Elche.

W tym sezonie Rodas szanse dostawał tylko od Mendilibara, za którego kadencji zagrał w siedmiu spotkaniach Primera División. Z nim na boisku Levante zdołało zachować dwa czyste konta (potyczki z Málagą oraz Granadą). Potem grał już tylko w Pucharze Króla, w którym łącznie rozegrał trzy mecze.

Teraz spróbuje powalczyć z Betisem o powrót do Primera División. Verdiblancos na razie zajmuję drugą tabelę w Lidze Adelante i mają bardzo duże szanse na awans do ekstraklasy.

źr.: Levante UD | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz