piątek, 12 września 2014

Sparing na plus. 6:0 z Almansą

Levante w trakcie przerwy reprezentacyjnej rozegrało sparing z Almansą. Podopieczni Mendilibara pokonali trzecioligowca wysoko, bo aż 6:0, a premierowe trafienie w barwach Żab zaliczył Rafael Martins.

Spotkanie to, mające na celu większe zgranie zespołu, przebiegało pod dyktando zajmującej póki co ostatnie miejsce w Primera División drużyny.

Bardzo aktywny tego dnia był Andreas Ivanschitz, który otworzył worek z bramkami w 10' minucie, strzelając gola pięknym technicznym strzałem.

W ciągu kolejnych niemal dwudziestu minut do bramki Blai trafiali Rubén i, po raz pierwszy w barwach Levante, Rafael Martins. Przed przerwą gola dołożył jeszcze Casadesús.

Diego Mariño nudził się również w drugiej części, w której szaleli jego koledzy z pola. W 66' minucie trafienie zaliczył bardzo skuteczny w przedsezonowych sparingach Pedro López, a w końcówce gospodarzy dobił jeszcze David Barral.

UD Almansa - Levante UD 0:6 (0:4)
3.09.2014, Estadio Paco Simón, 20:00

Gole: 10' Ivanschitz, 16' Rubén, 32' Rafael, 44' Casadesús, 66' Pedro López, 87' Barral

Almansa: Blai - Rumbo, Septién, Pedro, Buades - Camarasa, Oca, José Carlos - Paco Tomás, Castellanos, Pablo. Grali również: Sergio Arenas, Ignacio, Iker Torres, Ignacio, Vichi, Alfon, Ramón, Costa oraz Milán

Levante: Mariño - Iván, Toño, Héctor, El Zhar - Rafael, Rubén, Casadesús - Ivanschitz, Sissoko, Mateo. Grali również: Pedro López, Camarasa, Barral, Morales, Xumetra, Víctor Pérez oraz Camarasa

Sędzia: Jesús Ruiz Alonso

źr.: własne / Levante UD; foto: Levante UD / Jorge Ramírez