czwartek, 10 lipca 2014

Víctor Pérez dołączy do Levante! Roger w Valladolid

Víctor Pérez zostanie nowym zawodnikiem Levante. 26-letni defensywny pomocnik dołączył do ekipy Żab w ramach rocznego wypożyczenia. W drugą stronę powędruje natomiast Roger.

Negocjacje pomiędzy Quico Catalánem y Carlosem Suárezem dobiegły końca. Obie strony dogadały się w kwestii wypożyczenia Víctora Péreza i już na dniach bramkostrzelny defensywny pomocnik dołączy do ekipy z Ciudad de Valencia.

Pérez z Valladolid wypożyczony został na rok. Póki co nie jest wiadome, czy Levante zagwarantowało sobie prawo pierwokupu.

26-latek w ciągu trzech lat na Estadio Nuevo José Zorrilla w 87 meczach strzelił aż 11 goli, co przez pryzmat pozycji, na której gra, robi dość spore wrażenie. Grał w młodzieżowych drużynach Realu Madryt.

El 9 con la mirada del tigre

W drugą stronę powędrował z kolei Roger Martí. 23-letni napastnik już podpisał kontrakt z Valladolid i został nawet zaprezentowany. W ekipie spadkowicza z Primera División zagra z 9 na plecach. Roger również przeszedł do ekipy Blanquivioletas na zasadzie rocznego wypożyczenia.

źr.: Super Deporte; foto: Vavel.com / Real Valladolid

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz