piątek, 13 czerwca 2014

Roger powróci do Levante. Chce go Mendilibar

Roger Martí to bez wątpienia wielka nadzieja Levante. 23-letni napastnik wreszcie będzie miał szansę na podbicie Primera División. jego powrotu na Ciudad de Valencia chce bowiem José Mendilibar.

Wychowanek Valencii ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Realu Saragossa. W całym sezonie Segunda División strzelił 12 goli, zaliczając przy tym wiele pochlebnych decyzji.

Levante od dawna potrzebuje typowej 9. Tak naprawdę na Ciudad de Valencia, nie licząc Davida Barrala nie było napastnika z prawdziwego zdarzenia od czasów Arouny Koné. Ale tylko doświadczony Hiszpan nie może jednak stanowić o sile w ataku. Stąd też decyzja o powrocie Rogera do Walencji.

Wciąż nie są natomiast znane losy Ivána Lópeza, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Gironie. Tam był ważnym ogniwem swojego zespołu.

Niepewny powrotu do Walencji jest też José Luis Morales. W ostatnim sezonie napastnik wypożyczony był do Eibar. Klub z Kraju Basków zdołał po raz pierwszy w historii awansować do Primera División i być może będzie chciał go zatrzymać na dłużej, a może nawet wykupić.

źr.; foto: superdeporte.es

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz