poniedziałek, 16 czerwca 2014

Jaime Gavilán zostanie piłkarzem Levante!

Acuerdo con Gavilán
Pierwszy transfer Levante przed nowym sezonem jest właśnie finalizowany. Jaime Gavilán przybył dzisiaj do Walencji, aby przejść testy medyczne w zespole z Ciudad de Valencia. Jeśli je przejdzie, podpisze roczny kontrakt z Żabami.

Będzie to pierwszy transfer nowego trenera José Mendilibara. Przyjdzie do Levante w ramach wolnego transferu. Getafe bowiem nie doszło do porozumienia z 29-latkiem i ten po sześciu sezonach odchodzi z Azulones. Łącznie z wypożyczeniami na Coliseum Alfonso Pérez spędził dziewięć lat.

Gavilán wraca więc na stare śmieci. Co prawda w Levante jeszcze nigdy nie grał, ale to Walencjanin z krwi i kości. Jest wychowankiem Valencii, w której zdołał zadebiutować w Primera División. Przez cztery sezony na Mestalla dużo jednak nie pograł, spędzając ten czas głównie na wypożyczeniach. Najlepiej szło mu w barwach Getafe, do którego ostatecznie przeszedł.

Gavilán to lewoskrzydłowy. W zeszłym sezonie Primera División zdołał zaliczyć dwie asysty. Dzisiaj od rana przechodzi testy medyczne w UMIVALE. Jeśli przejdzie je pozytywnie, to podpisze z Levante roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz