piątek, 23 maja 2014

Mecz to nie tylko piłka. 0:0 z CD Acero

Wczoraj po południu piłkarze Levante zmierzyli się z trzecioligowym CD Acero. Na boisku padł bezbramkowy remis, ale nie to było największym celem tego pojedynku.

Było to spotkanie charytatywne, które miało na celu wspomóc w walce z chorobą Diego, który w wyniuku wypadku samochodowego ma ciężko uszkodzony mózg.

Pojedynek, który składał się z dwóch 35-minutowych połów, był bardziej typowym sprawdzianem dla młodych zawodników. Joaquín Caparrós pozwolił w tym meczu zagrać kilku graczom młodego pokolenia, nie zabrakło jednak tych nieco bardziej doświadczonych piłkarzy.


Najlepszą sytuację na boisku zmarnował Jordi Xumetra. Potem na placu gry pojawił się też David Barral, który również mógł się wpisać na listę strzelców.

Był to pierwszy sparing jeszcze przed rozpoczęciem letnich przygotowań do nowego sezonu. Wciąż nie jest bowiem wiadome, którzy piłkarze będą przywdziewać trykoty Levante w przyszłej temporadzie.

CD Acero - Levante UD 0:0
22.05.2014, Estadio El Fornàs, El Puerto de Sagunto

Acero: Salva, Iván, Abraham, Camarasa, Joselu, Miguel, Serra, Dani Galán, Bielsa, Pinazo, Cuesta. Grali również: Corell, Carrasco, Javier, Raúl, Arroyo, Víctor Ruiz, Peris oraz Brian.

Levante: Javi, Casadesús, Navarro, Barral, El Zhar, Xumetra, Sérgio, A.J. Ríos, Marcelo, Jordi César, Camarasa. Grali również: Jason, Armando, Traver, Ángel

Sędzia: Gamón Canovas

źr.; foto: MundoLevante.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz