piątek, 23 maja 2014

Caparrós na dwa lata dłużej!

Caparrós, dos años más
Stworzył coś z niczego. Potrafił osiągnąć z Levante drugi najlepszy wynik w historii. Joaquín Caparrós najprawdopodobniej przedłuży kontrakt z klubem i teraz dostanie wreszcie szanse na awans do europejskich pucharów.

Andaluzyjski trener przychodził na Ciudad de Valencia w trudnym dla zespołu momencie, kiedy z drużyny odeszło kilka czołowych zawodników. 58-latek spełnił pokładane w nim nadzieje i teraz będzie miał szansę na powrót na europejskie sezony.

Caparrósa na dzisiejszej konferencji nie było. W jego imieniu na stadionie w Walencji pojawił się Juanma López. Oprócz niego obecni byli: prezydent klubu, Quico Catalán oraz Manolo Salvador - dyrektor sportowy klubu z Walencji.

Nowa umowa hiszpańskiego szkoleniowca będzie obowiązywać do czerwca 2016 roku. Trenera czeka ciężkie lato. Pape Diop być może przejdzie do Olympiakosu, potrzebne będą też zmiany w obronie. Filarem drużyny może być Mohamed Sissoko, który jest jednym z ulubieńców trenera. Wciąż nie jest też pewne, czy w przyszłym sezonie między słupkami Levante będzie stać Keylor Navas, który dzisiaj został wybrany przez Ligę BBVA za najlepszego bramkarza sezonu.

źr.; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz