niedziela, 26 stycznia 2014

Emery: "Zrobiliśmy wszystko, żeby wygrać"

Emery: Esta derrota es un
accidente y servirá de aprendizaje
Szkoleniowiec Sevilli, Unai Emery był bardzo rozczarowany wynikiem swojego zespołu w sobotnim meczu przeciwko Levante. Jego drużyna, mimo wielu sytuacji, przegrała u siebie 2:3.

- To była wielka szansa. Mogliśmy awansować w tabeli. Wiedzieliśmy, że możemy natrafić w tym spotkaniu na pewne problemy ze strony defensywy Levante, ale nie przewidzieliśmy, że będziemy mieli tych sytuacji aż tyle, ale to przeciwnicy wygrają.

- Muszę tutaj jednak zauważyć, że nasi przeciwnicy lubią taki właśnie styl gry. Skupili się na obronie i pozwolili nam się wyszaleć. Mieli niesamowitego bramkarza między słupkami. To była niesamowita szansa, ale teraz trzeba już się przygotowywać do kolejnej, aby wzmocnić nasz dorobek punktowy.

- To spotkanie pokazało nam, że musimy być bardziej konsekwentni, a także dokładni. Jeśli będziemy bardziej uważni, to zdołamy strzelać gole. Potrzeba właśnie tej konsekwencji w grze.

- Bramkarz naszych przeciwników potrafił nas dzisiaj wielokrotnie zatrzymać. Mój zespół zadał mu dużo pracy. Niemniej jednak trzeba pochwalić całe Levante za to, jak dzisiaj potrafiło wykorzystać nasze słabości.

źr.: insidespanishfootball.com; foto: marca.com 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz