sobota, 4 stycznia 2014

Christian Lell aresztowany! Pobił żonę?!

Lell, puesto en libertad tras declarar ante el juez
Jak podały hiszpańskie media, obrońca Levante, Chisrtian Lell, został aresztowany przez hiszpańską policję. Według informacji z Półwyspu Iberyjskiego były piłkarz Bayernu Monachium miał pobić żonę.

Piłkarz trafił do aresztu, następnie został przesłuchany przez sąd w Walencji. Po złożeniu zeznań zwolniono go.

Klub na razie nie zamierza komentować niczego w tej sprawie. Nie chce również póki co słyszeć pytań na temat ewentualnego rozstania się zawodnika z Żabami: - Najpierw zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, potem porozmawiamy. Miałem już pogawędkę z Lellem i powiedziałem mu jasno, co o tym sądzę - rzucił krótko tylko trener Joaquin Caparros.

Frustracja Lella w ostatnich tygodniach miała narastać. Ponoć Niemiec narzekał na to, że Levante nie płaci mu od grudnia zeszłego roku.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze problem z prawem 29-letniego zawodnika. W 2007 roku miał po pijanemu awanturować się z policjantami, jednego chciał nawet kopnąć. W rezultacie dostał 100 tysięcy euro grzywny.

Kilka miesięcy później policja aresztowała Lella w hotelu. Jego ówczesna partnerka Sarah Rebellato oskarżyła go o napaść, potem wywalczyła przed sądem zakaz zbliżania się do niej na mniej niż 100 metrów.

źr.: sportfan.pl; foto: marca.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz