piątek, 15 listopada 2013

Szpital w Walencji

Rodas Héctor także kontuzjowany
Héctor Rodas dołączył do grupy kontuzjowanych zawodników Levante, z których już niemal teraz dałoby się ułożyć niezłą ekipę. Joaquin Caparrós nie może obecnie skorzystać z usług aż siedmiu piłkarzy!

Obrońca Levante, Héctor Rodas nie mógł, z powodu bólu w plecach, uczestniczyć w piątkowym treningu. Tym samym stał się częścią wielkiego szpitalu w Walencji, w którym obecnie jest aż siedmiu graczy. Hiszpan, który jeszcze w czwartek rozegrał sparingowy mecz z Almansą nie uczestniczył więc w piątkowym treningu w centrum treningowym w Buñol.

Również Rémi Gomis pracował z grupą, która na razie pracuje z lekkim obciążeniem. Senegalczyk narzeka na przeciążenia ścięgna w prawej nodze, a bramkarz Keylor Navas kontynuuje odzyskuje siły po kontuzji barku, której doznał w meczu przeciwko Athletic Bilbao, który uniemożliwił mu wyjazd na zgrupowanie reprezentacji Kostaryki.

David Navarro narzeka na prawą stopę. Rehabilitują się Miguel Pallardó i Aloys Nong, kolejno po kontuzji kolana i szyi. Siódmym zawodnikiem, z którego nie może na razie skorzystać Joaquin Caparrós jest Babá Diawara, którego z kolei boli lewa noga.

Szczęśliwą informacją jest natomiast to, że w trener Żab będzie mógł raczej z większości tych zawodników skorzystać już w meczu z Villarrealem.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz