piątek, 16 sierpnia 2013

Keylor Navas: "Messi jest najlepszy na świecie, jest darem od Boga"

Bramkarz Levante, Keylor Navas, powiedział w wywiadzie, że Lionel Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie i darem od Boga

- Myślę, że Messi jest bardzo dobrym zawodnikiem, najlepszym na świecie i jest darem od Boga. Był malutki, widziałem na wideo, że nie musiał niczego udowadniać - powiedział Navas na konferencji prasowej po treningu. - On zrobił wielkie rzeczy, które zajmą wiele lat i nadal nie będą pobite. Jeśli Messi będzie skoncentrowany, to gra dobrze, zawsze prezentuje ten sam poziom - dodał. 

Bramkarz przyznał, że miło zmierzyć się z Barceloną, ale zaprzeczył, że w meczu otwarcia spisani są na przegraną. - Zawsze miło jest grać przeciwko Barcelonie, każdy gracz się motywuje. Musimy być pokorni. To jest inny mecz, wszystko może się zdarzyć, a my postaramy się zrobić wszystko, aby wygrać - powiedział. - Barcelona jest zawsze trudnym rywalem, czy w pierwszym czy w dziesiątym meczu, zawsze grają swój futbol - dodał. 

Ponadto Navas przypomniał ubiegłoroczny mecz na Camp Nou, w którym obronił karnego. - Czekałem na tę okazję. Teraz jednak to już historia, trzeba być jeszcze lepszym - stwierdził.

źr.: dumakatalonii.pl, sport.es; fot.: zimbio.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz