środa, 29 maja 2013

Navarro nowym liderem obrony

Navarro es el nuevo jefe de la defensa
źr.: marca.es
Ten sezon bez wątpienia należał do Davida Navarro. Środkowy obrońca Levante stał się jednym z najważniejszych ogniw obrony Żab. Jest graczem, który zagrał najwięcej minut w obecnym sezonie ligowym w drużynie z Estadio Ciudad. Łącznie rozegrał 3194 minuty w 34 kolejkach. Zawodnik z Walencji stał się nowym liderem obrony drużyny trenera Juana Ignacio Martineza.

Obrońca granota kończy najbardziej udany sezon w karierze. Po 12 sezonach jako profesjonalista - Valencia, Mallorca, Neuchatel i Levante, defensor kończy swój dorobek z największym obciążeniem w życiu. Navarro przedłużył swój kontrakt z Levante poprzedniego lata, a do klubu z Walencji przybył w lutym 2012 po nieudanym eksperymencie w lidze szwajcarskiej. W swoich pierwszych miesiącach w Levante miał wypełnić lukę po kontuzjowanym Davidzie Cabralu, którego posadził na ławce gdy Nano wyzdrowiał. Poprzedniego lata Levante wróciło aby postawić na niego i nie wątpiło. Kontrakt Navarro jest ważny jeszcze przez rok.

Forma Navarro nie przeszła niezauważona przez nikogo. Tak więc w poprzednim okienku transferowym, obrońca otrzymał oszałamiająca ofertę z Premier League. QPR (które skończyło spadkiem z Premier League) złożyła mu ofertę na pół roku, z oszałamiającą kwotą. Klub i piłkarz zdecydowali uniknąć propozycji, lecz gdy tego lata pojawią się oferty, nie wiadomo co się stanie.

źr.: marca.es, tłumaczenie: Zbyszek Jankiewicz

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz