czwartek, 9 sierpnia 2018

Levante z Trofeo Ciudad de Albacete!

Los jugadores del Levante celebran la victoria ante el Albacete.
Sezon dopiero się rozpoczyna, a Levante już z pierwszym pucharem. Żaby triumfowały w Trofeo Ciudad de Albacete, chociaż gospodarzy spotkania pokonali dopiero po rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry padł wynik 2:2.

Levante było w środę lepsze, ale dużo mniej skuteczniejsze od swoich rywali. W 38. minucie nic nie wskazywało jednak, że do wyłonienia zwycięzcy tego spotkania będą potrzebne rzuty karny. To właśnie wtedy Roger trafił na 2:0 dla gospodarzy. Worek z bramkami chwilę wcześniej otworzył Jason.

Tuż przed przerwą kontaktowego gola trafił Caro, a w samej końcówce wyrównał Manaj. To oznaczało, że konieczne było rozegranie serii rzutów karnych. I chociaż Levante rozpoczęło je za sprawą Rubéna źle, to ostatecznie wygrało w nich 6:5 i zdobyło XXIII Trofeo Ciudad de Albacete.

Albacete Balompié - Levante UD 2:2 (1:2), 5:6 w rzutach karnych
8.08.2018, Estadio Carlos Belmonte, 20:30

Gole: 45' Caro, 81' Manaj - 27' Jason, 38' Roger

Albacete: Tomeu Nadal; Álvaro Arroyo, Caro, Álvaro García, Tejero; Acuña, Jon Erice, Febas, Bela; Eugeni, Zozulia. Grali również: Susaeta, Lado, Alfredo Ortuño, Jean Jules, Rey Manaj, Barri, Alfonso, Rubén del Valle.

Levante: Oier; Pedro López; Rober Pier; Postigo, Luna; Jason, Bardhi, Doukouré, Campaña; Morales, Roger. Grali również: Sajin Prcic, Rubén García, Raphael, Toño García, Simón, Rochina y Manzanara.

Kartki: Campaña, Postigo (żółte)

Sędzia: Dámaso Arcediano