niedziela, 12 sierpnia 2018

Aitor dał triumf w debiucie. Zwycięstwo po karnych z Saragossą

Soro conduce el balón en un momento del partido ante el Levante
Levante nie zwalnia tempa i zdobyło już drugi puchar w tym sezonie! Tym razem Żaby zdobyły Trofeo Carlos Lapetra, pokonując po karnych Real Saragossa, a świetny debiut w pierwszym składzie zanotował Aitor Fernández. Hiszpan obronił dwa karne, a w regulaminowym czasie gry padł remis 1:1.

Świetne zawody rozegrał Rubén Rochina. Notabene były zawodnik Saragossy pokonał już w 15. minucie bramkarza gospodarzy. Przedstawiciel Segunda División w 33. minucie jednak wyrównał za sprawą Jorge Pombo.

Ostatecznie wynik w drugiej połowie już się nie zmienił i do rozstrzygnięcia zwycięzcy potrzebne były rzuty karny. W nich bohaterem okazał się Aitor Fernández. Nowy bramkarz Levante obronił dwie jedenastki i dał pierwszy w historii klubu triumf w Trofeo Carlos Lapetra.

Real Saragossa - Levante UD 1:1 (1:1)
11.08.2018, La Romareda, 21:00

Gole: 33' Jorge Pombo - 15' Rubén Rochina

Saragossa: Cristian Álvarez, Benito, Perone, Álex Muñoz, Clemente, Verdasca, Ros, Igbekeme, Soro, Pombo, Marc Gual. Grali również: Lasure, Grippo, Medina, Buff, Nieto, Aguirre, Delmás, Pep Biel oraz Torras

Levante: Aitor, Coke, Chema, Postigo, Toño, Simón, Prcic, Campaña, Morales, Rochina, Dwanema. Grali również: Jason, Pier, Doukoure, Roger, Bardhi, Rubén García, Luna oraz Manzanara.

Kartki: Chema (żółta)

Sędzia: Ocón Arráiz

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Toni Galán