środa, 4 lipca 2018

Co dalej z wypożyczonymi? Paco chce im się przyjrzeć

Rubén García celebra un gol con el Sporting de Gijon.
Paco López nie chce od razu zadecydować o przyszłości zawodników, którzy w minionym sezonie byli wypożyczeni do innych klubów. Najpierw chce ich bowiem zobaczyć podczas przedsezonowych przygotowań Levante.

Szansę od szkoleniowca Żab mają dostać przede wszystkim Rubén García oraz Javi Espinosa. Pierwszy w minionym sezonie był bliski ze Sportingiem Gijón wywalczenia awansu do Primera División, ale jego drużyna ostatecznie poległa w barażach. Drugi z kolei wraz z Granadą otarł się o wspomniane miejsce barażowe.

Kontrakty obu tych zawodników wygasają za rok i klub chce się w ten sposób zabezpieczyć. Levante nie chce pozwolić dać odejść swoim zawodnikom przyszłego lata za darmo. O wiele jaśniejsza wydaje się w tym momencie przyszłość Rubéna. Jeśli nie przekona Paco, to uda się ponownie na wypożyczenie do Gijón, dla którego w minionym sezonie strzelił osiem goli.

W ostatnim czasie na wypożyczeniach grali również Esteban Saveljich, Samuel García oraz Verza. Kontrakty tych dwóch pierwszych wygasną dopiero za dwa lata i klub zastanawia się teraz nad ewentualnym ich rozwiązaniem. Na wylocie z klubu jest również ostatni z nich, którego kontrakt jest ważny już tylko przez rok.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz