środa, 7 lutego 2018

Roger: Z Pazzinim możemy się świetnie uzupełniać

Roger Martí dopiero co wraca do gry po ciężkiej kontuzji kolana, a o miejsce w składzie od razu musi rywalizować z takim graczem jak Giampaolo Pazzini. Hiszpan uważa jednak, że wraz z bardziej doświadczonym mogą się świetnie uzupełniać.

- Podchodzimy do Derbów z większą pewnością siebie, a to wszystko dzięki temu remisowi z Realem Madryt. Jesteśmy skoncentrowani na zdobyciu trzech punktów, które są dla nas teraz bardzo ważne. Postawiliśmy sobie sprawy jasno i w niedzielę chcemy zrobić wszystko, by zwyciężyć.

- Dla Valencii ten mecz odbędzie się może w niezbyt dobrym momencie, ale grają u siebie i to nie będzie łatwy mecz. Spodziewamy się, że mogę mieć nieco w nogach pucharowy mecz z Barceloną (Nietoperze podejmą Dumę Katalonii w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Pucharu Króla już jutro - przyp. red.), ale to my musimy zrobić wszystko, co możliwe, by ja pokonać.

- Wciąż pracuję nad powrotem do optymalnej formy, ale sądzę, że jest coraz lepiej. Nieźle wszedłem do gry i teraz należałoby to podtrzymać.

- Oczywiście po zimowym okienku transferowym w klubie jest większa konkurencja, jeśli chodzi o napastników, ale sądzę, że to dobrze dla nas wszystkich. Pazzini i ja możemy się świetnie uzupełniać i sądzę, że jeśli chcę grać, muszę przekonać do siebie trenera na podczas treningów.

- Póki co nie rozmawialiśmy jeszcze na temat przedłużenia mojego kontraktu (ten wygasa w czerwcu 2019 - przyp. red.). W tej chwili koncentruję się nad powrotem do regularnej gry, a w odpowiednim momencie pewnie zasiądziemy do rozmów.

źr.: własne/Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz