sobota, 25 lipca 2015

Kolejne zwycięstwo. 1:0 z Teruel

Levante po raz drugi w kolejnym meczu pretemporady. Tym razem Żaby pokonały 1:0 CD Teruel.

Spotkanie przez większość czasu toczyło się pod dyktando podopiecznych Lucasa Alcaraza. Nie byli jednak tego dnia zbytnio skuteczni, dodatkowo przedstawiciele Tercera División całkiem nieźle się w tym meczu bronili.

Ostatecznie zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzelił Víctor Casadesús, który głową wykończył idealne dośrodkowanie Rubéna Garcíi.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, podobnie zresztą jak wynik. Levante latem pozostaje więc nie tylko z dwoma zwycięstwami, ale także bez straconego gola.

CD Teruel - Levante UD 0:1 (0:1)
22.07.2015, Estadio de Pinilla, Teruel, 20:00

Gole: 45' Casadesús

Teruel: Pinilla, Jael, Lafuente, Álex, Durán, Yuste, Christian, David, Rotellar, Adrián i Rekrouk

Levante: Jesús, Iván López, Simao, Juanfran, Nikos, Verza, Pepelu, Xumetra, Rubén García, Casadesús, Rafael Martins. Grali również: El Zhar, Pedro López, Bardanca, Toño, José Mari, Camarasa, Morales, Jason, Roger oraz Ghilas

źr.: własne/Mundo Levante | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD