środa, 22 lipca 2015

Deyverson ma uzupełnić linię ataku Levante

Deyverson ma być zawodnikiem, który uzupełni listę napastników Levante w najbliższym sezonie. Według Superdeporte, transfer Brazylijczyka jest bardzo bliski realizacji.

Działacze Żab mieli się już zgodzić na zapłacenie Belenenses za zawodnika, którego kontrakt wygasa w 2017 roku. Wydaje się, że kwota za 24-latka nie powinna wynieść więcej niż pół miliona euro.

Brazylijczyk w zespole O Belém występuje od 2013 roku. W jego barwach zagrał dotychczas w 24 meczach, w których strzelił 11 goli. Ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w FC Köln, które zapłaciło za nie 200 tysięcy euro. Pobytu w Niemczech nie zaliczy jednak do zbytnio udanych, gdyż w drużynie Sławomira Peszki i Pawła Olkowskiego zdołał rozegrać tylko osiem meczów, w których strzelił jednego gola.

Do Europy piłkarz trafił jednak już trzy lata temu. W rezerwach Benfiki zaliczył 29 występów, w których popisał się dziewięcioma trafieniami.

Jeśli 24-latek trafi do Levante, straci tym samym szansę na grę w eliminacjach Ligi Europy. W trzeciej rundzie rywalem Belenenses może być Śląsk Wrocław.

źr.: Superdeporte | Autor: @P_Przyborowski | foto: Levante UD

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz