czwartek, 21 maja 2015

Verza pierwszym wzmocnieniem Levante?

Verza pierwszym wzmocnieniem Levante?
Wiele wskazuje na to, że José Antonio García Rabasco, znany szerzej jako po prostu Verza, zostanie niedługo nowym zawodnikiem Levante - informuje El desmarque Valencia.

Wciąż nie wiadomo, czy obecny klub Hiszpana, czyli Almería, utrzyma się w Primera División. Sytuacja w przypadku Żab jest już natomiast jasna. Ekipa z Ciudad de Valencia w sezonie 15/16 wciąż będzie grać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Pierwszym wzmocnieniem klubu może być właśnie ten 28-letni dość bramkostrzelny defensywny pomocnik. Dotąd w tym sezonie ma już on na swoim koncie cztery gole i trzy asysty w 32 meczach. Swojego rekordu z zeszłej temporady, czyli ośmiu trafień, już raczej nie powtórzy.

Zdaniem hiszpańskich mediów, Levante proponuje zawodnikowi czteroletni kontrakt. Jego umowa z andaluzyjską ekipą wygasa tego lata, więc do Żab mógłby przejść na zasadzie wolnego transferu. Piłkarzem ma się też interesować Málaga i Getafe, ale sam zainteresowany jest ponoć bardzo zadowolony z tego, jak mocno zabiega o niego Levante i to właśnie najprawdopodobniej na Ciudad de Valencia będzie on kontynuować swoją karierę.

Z klubu latem odejdzie natomiast najprawdopodobniej Pape Diop. Niegdyś filar drugiej linii Żab nie przedłuży kontraktu i odejdzie za darmo. Zainteresowane jego pozyskaniem są takie drużyny Espanyol, Málaga czy Olympiakos. 

źr.: El desmarque Valencia | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz