czwartek, 23 kwietnia 2015

Barral blisko Málagi

Wiele wskazuje, że zdecydowanie najlepszy w tym sezonie napastnik Levante, David Barral, latem przeniesie się do Málagi.

31-latek ma w tym sezonie na swoim koncie już dziewięć goli w Primera División i jest zdecydowanym najlepszym snajperem Żab. Jego umowa wygasa już tego lata, a nie dostał jeszcze żadnej propozycji jej przedłużenia. Wiążę się to z tym, iż klub z Ciudad de Valencia swoje dalsze plany dotyczące kadry zamierza podjąć dopiero w razie utrzymania się w ekstraklasie.

Transfer do Málagi wydawałby się więc racjonalnym ruchem ze strony samego zawodnika. Ekipa z Estadio La Rosaleda najprawdopodobniej awansuje do Ligi Europy, w dodatku stamtąd piłkarz miałby znacznie do swojego rodzinnego San Fernando, mieszczącego się pod Kadyksem. Odejście Barrala byłoby niesamowitym osłabieniem ofensywy Levante.

Jako ciekawostkę, warto dodać, że w tym sezonie w meczach przeciwko Los Boquerones strzelił aż pięć goli: dwa w rewanżowym starciu w Pucharze Króla (więcej o tym tutaj) oraz hat-tricka w wiosennym meczu w lidze (o tym wyczynie możecie przeczytać tutaj).

źr.: Marca | Autor: @P_Przyborowski | foto: Marca

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz